Väike horoskoopide test

Kuulasin eile Langi ja Kala saadet “Olukorrast ajakirjanduses”, kus nad laksisid muu hulgas horoskoopide ja nõid Nastja teemal.

Minu arvates on Nastja poliitikutest populaarsem selle pärast, et tema kutsub inimestes sageli esile positiivseid emotsioone, aga poliitikud enamasti masendust. Samuti on ka horoskoopide puhul oluline meelelahutuslik, tujutõstev aspekt.

Näiteks guugeldasin täna päevahoroskoope ning leidsin enda kohta järgmised read, mille paikapidavust saab ju nüüd ise kontrollida.

Õhtuleht: “Päikese ja Uraani pingeaspekti tõttu tõstab sinus elav mässaja jälle pead. Sa põhimõtteliselt ei saa praegu nõus olla sellega, millega suurem osa inimesi nõus on. Sa tahad olla eriline ning leiutad selleks mitmesuguseid võtteid.”

Nojah, teen näiteks horoskoopide testi, tõesti väga eriline 🙂

Neanky: “Teie seksikus kiirgab teist välja ja seda panevad tähele kohe kõik vastassugupoole esindajad. Oodata on muutusi teie suhetes. Ärge laske inimestel ennast ära kasutada!”

Misasja!?

Publik: “Olete täna valmis mugavuste ja peene toidu nimel tavalisest rohkem raha välja käima. Võimalik, et tutvute intellektuaaliga, kellega koos õhtustada.”

Või nii! Kokkuvõttes võib täna seega juhtuda, et keegi vastassoost intellektuaal, kellega just tutvun, tahab minu kulul õhtust süüa, aga mina ei tohi lasta sellel juhtuda.

Kui see tõesti nii peaks minema, siis hakkan vist küll isegi iga päev horoskoope lugema, aga nii või teisiti on see ju lõbus meelelahutus. Mõni ime siis, et nii paljud inimesed sellega tegelevad.

Jaga seda lugu ka teistega!

2 thoughts on “Väike horoskoopide test”

  1. Tere,

    Olin Teie blogi lugeja, kui olite veel Infopartisan. Ma ei saa öelda, et olin alati Teiega ühte meelt, kuid minu meelest oli see väga kasulik ressurss ja tegite tänuväärset tööd. Kahju, et Te lõpetasite, ehkki saan aru motiividest.

    Nüüd paraku on Eesti sotsiaalmeedias tekkinud tühimik, mida ei täida keegi, kuid vajadus sellise asja järgi on endiselt suur. Ei taha survestada, kuid mul oleks hea meel, kui kord oleks partisan uuesti aktsioonis. Horoskoobid ja Elvis ei ole ikkagi päris Teie tase.

    1. Jah, see blogi ongi siin nüüd rohkem meelelahutus ning jutt käib rohkem kultuurist kui poliitikast. “Infopartisan” enam tagasi ei tule, kuid kirjutan praegu väikest raamatukest selle pidamise jooksul tehtud tähelepanekutest Eesti ja ka muu maailma poliitikaelu kohta. Kui valmis saan, siis panen veebi üles ja annan sellest siin ajaveebis teada. Nii et aeg-ajalt tasub siiski jälgida. Aga, jah, poliitikast siin muidu eriti juttu ei tule.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga