Pühapäevane postitus

Jaani kirikus toimus eile Viljandimaa Kammerkoori kevadkontsert, mille väikesed killud seda postitust illustreerivad, aga millest siin juttu ei tule. Märgin vaid seda, et see on Viljandis ilmselt parima kõlaga saal, nagu eilne üritus taas kinnitas.

Esineb Viljandimaa Kammerkoor, dirigent Kadi Ritsing #viljandi #kammerkoor #kadiritsing

A video posted by Andres Laiapea (@minginimi) on

Esmaspäeval sai siin veidi naljatatud, et nähtavasti on kriitikud Ugala lavastuses “Mäng on alanud” nähtust nii solvunud, et kuulutasid selle tüki suhtes välja kollektiivse boikoti – justkui tõestamaks, et eksisin, ilmus selle kohta nüüd lausa mitu positiivset arvustust.

Viljandimaa Kammerkoor, dirigeerib Mari Soone #viljandi #kammerkoor #marisoone

A video posted by Andres Laiapea (@minginimi) on

Viljandi kultuurielu tuleva nädala tähtsündmus on kindlasti džässibaari Jasm kauaoodatud avamine kolmapäeval, aga häid kontserte on kavas veel mitmeid.

Esmaspäeval teeb Viljandi Nukuteatris oma kevadtuuri raames etteaste Eesti-Belgia ühisprojekt Estbel, mille ühe liikme Sänni Noormetsa esinemist märtsis Telegrami konverentsil toimunud improvisatoorsel helirännakul võib näha ülal. Pikemat juttu nende tegemiste kohta saab kuulata selle lingi taga.

Nädala lõpetab aga Mari Jürjensi plaadiesitluskontsert, mida ei tasu samuti maha magada, pühapäeval Pärimusmuusika Aidas.